RSS
poniedziałek, 28 listopada 2011

Jak obiecałam tak wrzucam, w maju u dwóch najbliższych mi dziewczyn (siostra i przyjaciółka od dziecka) urodziły się dziewczynki. Zrobiłam dla nich po sweterku na początek:

12

Taki pasiasty sweterek widziałam kiedyś u Fiubzdziu ale to co zdziałałam, robiłam z głowy. Prawdopodobnie każda z nas wpadła na podobny pomysł :)

Jak troszkę podrosły, porobiłam im kolejne sweterki, na jesień :)

Inspirowane modelem #480-T7-266 z Phildara Phildar No. 480, Tendances, Hiver/Winter 2007/2008.

Traktuję je jak bliźniaczki chociaż nie są spokrewnione, są w tym samym wieku i dostają takie same sweterki tylko w innych kolorach :)

Hanusia (córeczka mojej siostry) dostała sweterek biało-pomarańczowy i różowy a Natalka (córeczka przyjaciółki) biało-morski i zielony. Mamusie preferują takie kolory :)

W następnym wpisie będzie to, co zrobiłam dla Misia. W zasadzie jedno już zrobiłam a drugie jeszcze na drutach ale też będzie :)

Pozdrawiam, miłego czytania życzę :)

18:33, igawroc82
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 21 listopada 2011

We wrześniu robiliśmy remont całego mieszkanie (poza kuchnią), teraz mamy już ładnie :) Ale coś za coś. Ładne mieszkanie ma jedną wadę: trzeba spłacić kredyt na remont :(

Robótkowo conieco dziergam, zwykle małe formy bo na takie znajduję czas.

Do swetra lodowego sprzed kilku postów nie znalazłam brakującego motka Oliwii w odpowiednim kolorze, mam nadzieję że się uda, będę próbować.

Aktualnie dziergam na Święta sweterek dla synka do spodni w kant :D ma być elegancki.

Tak wogóle to czy on wygląda na dwulatka? to zdjęcie było robione właśnie w drugie urodziny...

Miś_dwulatek

Gada też językiem czterolatka, całymi zdaniami, ubranka kupuję na 5-6 lat a co dwa miesiące przybywa po 3-4 cm wzrostu. Jak dalej będzie rósł w takim tempie to zbankrutujemy na ciuchy no i wyrośnie trzymetrowy chłop :P

Żartuję oczywiście z docelowym wzrostem ale roście błyskawicznie.

Na razie tyle, jak uda mi się obfocić aktualnie pokończone drobiazgi to wrzucę:)

Buziaki.

22:16, igawroc82
Link Komentarze (2) »